Uwielbiamy fotografować ludzi w taki sposób, aby ukazać ich piękno... aby mogli poczuć się pewni siebie, dumni i spełnieni.
Nasza fotografia aspiruje do miana małych "dzieł sztuki". Działamy nieszablonowo, do każdej sesji podchodząc indywidualnie. 
Naszym zdaniem, początku fotografii należy doszukiwać się w malarstwie. My kochamy sztukę, stąd nasze zamiłowanie do malarskich i natchnionych kadrów, do stworzenia których aparatu używamy niczym pędzla, tworząc dla Was najpiękniejsze płótna.
Ogromnie ważna w naszej pracy jest emocja. W odniesieniu do każdej sesji staramy się, aby była ona nietuzinkowa, magiczna, wyjątkowa i wzbudzająca zachwyt.
WYRÓŻNIENIA
Wielokrotnie wyróżniano nas na arenie międzynarodowej. Naszą wizję docenili m.in. PhotoVogue Italia, Child Photo Competition, Magazyny: This; Inspire, jak również australijski MADISON Fashion Magazine i belgijski Modellenland. 
Nasze fotografie komercyjne prezentowały produkty naszych Klientów na targach mody w Mediolanie, Singapurze, Paryżu i Arabii Saudyjskiej. 
Mieliśmy również przyjemność przedstawić nasze prace w ramach wystawy "Fantasmagoria" w czerwcu 2019 r.
MIĘDZY INNYMI: 
PHOTO VOGUE ITALIAMADISON FASHION MAGAZINE AUSTRALIA
PHOTO VOGUE ITALIA
CHILD PHOTO COMPETITIONPHOTO VOGUE ITALIA
CHILD PHOTO COMPETITION
PHOTO VOGUE ITALIA
Back to Top