Miałam przyjemność uczestniczyć w baaaardzo artystycznej sesji. Zdjęcia, które zostały wykonane nie są zwykłymi fotografiami -to niebywałe, zjawiskowe odzwierciedlenie duszy artysty. Monsoon Studio ma niesamowity dar patrzenia na ludzi...Oni nie fotografują tylko tworzą MAGIĘ
Napewno będę wracać ,jak tylko znajdę inspirację do kolejnego portretu.
Nina
Serdecznie polecam, duży profesjonalizm, wspaniałe podejście do dzieci. 
Zdjęcia przepiękne.
Dorota
Bardzo profesjonalna sesja, Monsoon Studio świetnie przygotowani - wszystko opracowane, zaplanowane, dopięte na ostatni "rekwizyt", lokalizacja dobrana do stylu i pomysłu, wszystko pasujące i z pomysłem... nie mogę się doczekać "co z tego wyszło" ?
Ale jeśli efekty będą przypominać przebieg sesji to będzie jednym słowem - SUPER!
Dorota
Zdjęcia są cudowne! Takiego efektu nawet się nie spodziewałam! Do tego atmosfera podczas robienia sesji.. Jak w domu!
Polecam w 10000%!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Aleksandra
Wspaniałe kadry i stylizacje, profesjonalne podejście, uwielbiam te zdjęcia 
polecam i wrócę po więcej!
Justyna
Nigdy nie byłam wielbicielka pozowania do zdjęć jednak okazuje się ze może być miło, luźna atmosfera a przy okazji piękne zdjęcia. Już wiem ze jeszcze wrócę.
Magda
Serdecznie polecam , to nie zdjęcia tylko małe arcydzieła które stanowią piękna pamiątkę. Świetne podejście do dzieci i super atmosfera, dzieci poprostu bawią się na sesjach . Jestem zachwycona i Wy również będziecie!
Natalia
Te zdjęcia są po prostu megaaaaaa!!! Obłędnie piękne, baśniowe!!! 
Nie spodziewałam się takiego efektu...
Edyta
Zdjęcia wyszły magicznie! To będą jej najpiękniejsze zdjęcia. Bardzo dziękuję, jesteśmy zachwyceni! Są tak cudowne, że ciężko się zdecydować. Wracamy za rok na drugie urodziny córki! 
Paulina
Back to Top